Browse the latest events all over the world!

Virtual events help the community stay connected 24/7. Click to see upcoming events.

Rewolucje w produktach Atlassian - Jakie są opcje? Co te zmiany oznaczają?

Warsaw

Thursday, October 29, 2020, 4:00 – 7:00 PM UTC

Na spotkaniu porozmawiamy o zapowiedzianym wycofaniu Jiry w wersji Serwerowej od 2024r. Co to dokładnie oznacza dla firm i administratorów w Polsce? Czy warto już teraz podejmować konkretne ruchy czy lepiej zrobić dokładną analizę i zobaczyć jakie będą następne ruchy w ciągu najbliższych miesięcy? Jakie są możliwe rozwiązania? Postaramy się odpowiedzieć na powyższe pytania i przekazać cenne info

56
RSVPs

About this event

Na spotkaniu porozmawiamy o zapowiedzianym wycofaniu Jiry w wersji Serwerowej od 2024 roku. Co to dokładnie oznacza dla firm i administratorów w Polsce? Czy warto już teraz podejmować konkretne ruchy czy lepiej zrobić dokładną analizę i zobaczyć jakie będą następne ruchy w ciągu najbliższych miesięcy?

Przemek Wysota – autor książki „7 (non-user’s) stories on (not only) Jira governance” i konsultant ekosystemu Atlassian z Deviniti pomoże nam odpowiedzieć na te i inne pytania w sprawie planowanych zmian, a także podzieli się z nami wiedzą o możliwych rozwiązaniach.

Następnie przekażemy Wam wszystkie informacje które przekazał nam Atlassian w różnych publikacjach w jednej prezentacji, a także zdobyte przez nas komentarze i plany twórców różnych dodatków na Jira Server.

When

When

Thursday, October 29, 2020
4:00 PM – 7:00 PM UTC

Agenda

4:00 PMWstęp
4:15 PMPrzemek Wysota - SaaS, PaaS, a może pas?
5:20 PMPrzekazanie zebranych informacji i dyskusja
6:20 PMNetworking :)

Where Atlassian users meet and share best practices