Browse the latest virtual events all over the world!

Virtual events help the community stay connected 24/7. Click to see upcoming events.

Saame tuttavaks ja alustame Eesti Atlassiani kogukonna loomist!

Tallinn
Wed, Dec 14, 2022, 2:00 PM (EET)

18 RSVP'ed

Esimene ametlik "Atlassian Community Events" üritus Eesti regioonis. Saame tuttavaks ja jagame oma kogemusi emakeeles! Ootame kõiki Atlassiani toodete kasutajaid, administraatoreid ja huvilisi, et arutada milline saab olema meie loodav kogukond. Jagame ka mõningaid häid nippe Atlassiani toodete kasutamisel.

About this event

"ACE" ehk "Atlassian Community Events" on juba pikka aega koondanud sarnase asukoha ja huviga Atlassiani kasutajad kogukondadeks ning nüüd alustame ka Eestis Tallinna regiooni kogukonna loomist. Sina saad anda sellele oma panuse, osaledes esimesel üritusel, kus peamine eesmärk on tutvuda teiste eestlastega, kes Atlassiani tooteid kasutavad. Ootame kõiki Atlassiani toodete kasutajaid, administraatoreid ja huvilisi!

Üsna pea saabuvate jõulupühade tõttu on kõigil kalendrid juba erinevaid üritusi täis ning seetõttu on esimene üritus virtuaalselt ja võtab Sinu ajast vaid tunnikese, kuid tulevikus kohtume aeg-ajalt ka päriselt ning konkreetsete teemade põhiselt.

Arutame ühiselt, milliseks võiks meie verinoor kogukond kujuneda ja millistel teemadel loome oma järgmised üritused. 

Et esimesest üritusest ka midagi kaasa võtta, jagame mõned kasulikud nipid ja teadmised, mida juba enne järgmisi üritusi kasutama hakata. Oled oodatud kaasa rääkima aga saad soovi korral ka olla vaid kuulaja rollis.

Kõik Tallinna kogukonna üritused on alati tasuta ja kõik on oodatud! Too sõber või paar kaasa ja kasvatame oma kogukonda, et jagada oma säravaid ideid!

Kui sul on kindel soov tutvustada, kuidas Sina Atlassiani tooted enda kasuks tööle oled pannud, kas sellel või tulevastel üritustel, siis võta minuga ühendust siin all oleva kontaktinupu abil.

Speaker

 • Kerli Loopman

  Kerli Loopman

  Estonian Business and Innovation Agency

  Business Analyst / Project Manager

  Kerli works as an Atlassian Cloud Administrator and is Atlassian Community Leader in Tallinn, Estonia. She is certified in managing Jira Cloud projects. Her favourite subjects are Automation and Service Management.

  Read More

Group Leader

 • Kerli Loopman

  Kerli Loopman

  Estonian Business and Innovation Agency

  Project Manager

  View Profile

Where Atlassian users meet and share best practices